Granatowy narożnik jednostronny prawostronny Livio 249x184 cm Evolution 12 navy prawyWyposażając salon, ważne jest, aby zachować równowagę między jego funkcjonalnością a estetyką. Pokój dzienny może być używany przez różne osoby na różne sposoby. Kiedy próbujesz zdecydować, gdzie umieścić kanapę, weź pod uwagę bezpieczeństwo domowników, a szczególnie dzieci. Upewnij się, że jest wystarczająco dużo miejsca do zabawy, a także odpowiednio dużo przestrzeni dla Ciebie. Kto nie chce osiągnąć maksymalnego komfortu, praktyczności i idealnej spójności z otoczeniem? Możesz stworzyć dom, który będzie zarówno przytulny, jak i atrakcyjny, powinieneś wiedzieć o tych trzech szukając odpowiedniego narożnika do swojego wnętrza. Kolorowe narożniki Wersal to jeden z najgorętszych trendów w aranżacji wnętrz. Ten trend się utrzyma i oczekuje się, że w nadchodzących latach stanie się jeszcze bardziej popularny ze względu na swoją wszechstronność i przyciągający wzrok wygląd. Szukasz pomysłów na swój narożnik? Sprawdź ten ranking.

Granatowy narożnik Monte w stylu skandynawskim 283x181 cm prawostronnny

Narożnik Monte to jedna z ciekawszych propozycji dla przytulnego wnętrza. Nowoczesny narożnik jest częścią salonu, która oddaje jego charakter i wygodę stwarzając wewnętrzną przestrzeń do relaksu i rozrywki. Jedyną rzeczą, której każdy chce, wchodząc do domu, jest dzielenie się z gośćmi poczuciem komfortu, relaksu. Wygląd mebla znacznie się różni od konkurencji ze względu na optyczną iluzje dwóch poduszek ułożonych na sobie, które tworzą przestrzeń do siedzenia. Miękkości nadają poduszki służące za oparcie i podłokietniki. Przyjemny wygląd, delikatne kształty oraz drewniane, wysokie nóżki nadają narożnikowi stylu skandynawskiego.

Granatowy narożnik Monte w stylu skandynawskim 283x181 cm prawostronnny

Zobacz szczegóły

Granatowy narożnik jednostronny prawostronny Livio 249x184 cm Evolution 12 navy prawy

Prezentowany model narożnika Livio jest świetnym rozwiązaniem dla nowoczesnych i średniej wielkości wnętrz. Jego rozmiary to 249 cm szerokości oraz 184 cm głębokości. Daje to powierzchnie do codziennego odpoczynku, a w nocy umożliwia spokojny i komfortowy sen. Narożnik jest porządną konstrukcją, ponieważ posiada metalowe, nowoczesne nogi, które będą pasowały za równo do stolika kawowego jak i stołu w jadalni. Metalowe nóżki zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru i zapobiegają chwianiu się kanapy, gdy ktoś na niej usiądzie. Cechą bardzo ważną dla każdego domownika jest fakt, że tapicerka tego mebla jest jedną z najlepszych na rynku. Tkanina Evolution nadaje miłą w dotyku powierzchnię i jednocześnie jest bardzo odporna na zabrudzenia, otarcia i zalanie cieczami.

Granatowy narożnik jednostronny prawostronny Livio 249x184 cm Evolution 12 navy prawy

Zobacz szczegóły

Stylowy narożnik z funkcją spania Selva L 223x263 cm prawostronny

Marzyłeś kiedyś o idealnym miejscu na relaks? Miejsce, w którym możesz odpocząć i cieszyć się atmosferą, nie martwiąc się o sprawdzanie skrzynki odbiorczej w pracy. Dlatego firma Wersal stworzyła narożnik Selva L. W salonie najczęściej używanym meblem jest kanapa, którą można dopasować do większości pomieszczeń. Zazwyczaj są miękkie i trwałe, dostępne w wielu różnych kolorach. W pokoju gościnnym kanapa może być mniejsza i ma bardziej formalny charakter, jednak narożnik Selva L to kompaktowy wypoczynek z dużymi możliwościami, nie tylko reprezentacyjnymi. Mebel ma wiele funkcji dających mu miano uniwersalnego: funkcja spania, indywidulanie regulowane zagłówki oraz wygodne podłokietniki.

Stylowy narożnik z funkcją spania Selva L 223x263 cm prawostronny

Zobacz szczegóły

Narożnik Focus L 278x204 cm Salvador 15 – antracite lewy

Narożnik wypoczynkowy to doskonały sposób na relaks i cieszenie się wolnym czasem. Jest idealnym dodatkiem do salonu i kompletów takich jak stolik kawowy czy jadalnia. Meble mogą przydać się podczas przyjęć i imprez, zwłaszcza gdy goście zostają na noc, gdyż ten model ma możliwość elektrycznego wysunięcia siedziska. Ruchome zagłówki to poszukiwana wygoda w modelach z łóżkami narożnymi. Pozwalają użytkownikowi usiąść wygodniej, ułatwiając mu oglądanie telewizji oraz dopasować wysokość do głowy, aby ta mogła wygodnie spoczywać na oparciu. Wygoda narożnika to przede wszystkim zasługa wypełnienia, które zostało starannie zaprojektowane. Chodzi o połączenie pianki oraz sprężyn falistych, które dają bardzo duży komfort wypoczynku.

Narożnik Focus L 278x204 cm Salvador 15 – antracite lewy

Zobacz szczegóły